Субота, 20.10.2018, 08:27

Головна сторінка Реєстрація Вхід
Приветствую Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Події Обухівщини [96]
Події нашого села [4]
Шкільне життя [106]
Події в Україні [87]
Методична скарбничка [10]
Наука та освіта [315]
Подорожі [3]
Психологія [47]
Творча скарбничка [2]
Технології [3]
Цікаве [31]
Корисне [105]
Свята [56]
Обговорення проекту змін до конституції України [1]
Профорієнтація [4]
ЗНО, ДПА [81]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Рейтинг@Mail.ru
Архів записів
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Про існування школи в Підгірцях є відомості за 1913 р.;на той час вона була «Підгорецькою однокласовою народною початковою школою» про що свідчить Свідоцтво, видане Ремизі Олексі Созонову 24.08.1918 року. Ця школа існувала до 1930 р, а з 1933 року стала семирічна.

/Files/images/Безымянный2.JPG                                                                                 

Фото 1. Попова хата, яка згодом стала початковою школою, а потім семирічною.                

У 1950-х роках розпочато будівництво нової школи. Темпи роботи були повільними, й під школу передали приміщення колгоспної контори, до якого добудували дві класні кімнати.

/Files/images/Безымянный.JPG

  Фото 2. Вигляд школи у 50-х роках. Школярі готуються до 9 Травня.

З 1966 р. директором працює П. Т. Ткачов. Він засновує кімнату бойової слави, організовує пошукову і краєзнавчу роботу. Завдяки слідопитам було встановлено ім'я воїна, похованого біля школи.
У 1971 р. з приходом вчительки математики Р. І. Ткачової активізувалася виховна робота. Діти займалися туризмом, діяли гурток художньої самодіяльності і фотогурток, школярі виступали з концертами у селах району, У 1981 р. педагогічний колектив організував ансамбль «Зорі», який посідав у районних конкурсах призові місця, а нагородами були поїздки в різні куточки України. Музичний керівник школи створив учнівський хор.
1985 р. директором призначено Р. І. Ткачову, яка організувала капітальний ремонт школи. Проте її відвідувало дедалі менше дітей, і з вересня 1986 р. школу було реорганізовано в початкову, а згодом - у школу-садок. На той час у школі навчалося 20 учнів, у дитячому садку було 18 дітей. Велику увагу приділяли родинному вихованню, співробітництву з батьківським активом.
3 1990 р. Підгорецька школа - малокомплектна; У двох класах-комплектах навчалося 15 дітей.
У 2001 р. в школі один клас-комплект, який налічує 10 учнів; садочок відвідує також 10 дітей. Педагогічний колектив складається з трьох осіб: директора, учителя, вихователя. Він продовжує традиції родинного виховання, проводить свята «Тато, мама і я - дружна сім'я», «Шануй батька і неньку-буде тобі скрізь гладенько», «Родинні обереги».

/Files/images/nformatsya_pro_zaklad/storya/Безымянный3.JPG     Фото 3. Перше вересня 2001 року, святкова лінійка. До першого класу прийшло 7 учнів.                     

 /Files/images/nformatsya_pro_zaklad/storya/Безымянный4.JPG  Фото 4. Такий вигляд мала школа у 2006 році.

         

З 2003 по 2007 рік школа має назву: «Підгірцівський загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад І ступеня».В школі навчаються діти 1-4 класів та виховуються діти дитячого садка. Але в 2003 році з’явилася перспектива на побудову 9-тирічного закладу. За побудову школи береться Київська міська райдержадміністрація та Київспецтранс.
З 2004- 2007 рік Підгірцівська школа співпрацює з Академією Педагогічних наук України, зокрема з Мелешко В.В.,завідуючою лабораторією Сільської школи.

/Files/images/nformatsya_pro_zaklad/storya/Безымянный5.JPG     Фото 5. Виступ школярів 9 Травня 2007 року. На задньому плані можна побачити новобудову школи.   

  /Files/images/nformatsya_pro_zaklad/storya/Безымянный6.JPG

   Фото 6. 1 Вересня 2007 року, відкриття школи Голубченком А. К. заступником голови КМДА.

У 2007 році школа має назву «Підгірцівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад-дощкільний навчальний заклад І – ІІ ступенів» .В школі навчається 55 учнів 1-9 класів та виховується 22 дітей дитячого садка. Працює 16 педагогів. В січні 2008 року відбулася реорганізація закладу. Школа отримала назву: «Підгірцівська ЗОШ І – ІІ ступенів».

/Files/images/nformatsya_pro_zaklad/storya/Безымянный7.JPG

Фото 7. 1 Вересня 2010 року. Виступ першокласників. На задньому плані заступник директора з НВР Левченко Л.М., директор школи Клименко О,А., заступник голови Обухівської РДА Москаленко І.М., і сільський голова с.Підгірці Гажаман О.Ю.

/Files/images/nformatsya_pro_zaklad/storya/Безымянный8.JPG

Фото 8. Сучасний вигляд школи.

На сьогоднішній день в школі навчається 98 учнів та працює 22 педагога. Всі вчителі працюють по спеціальності. Є кабінет інформатики повністю оснащений комп’ютерною технікою. Кабінет трудового навчання ,в якому є верстаки та станки для обробки деревини, ведеться гурток «Петриківський розпис»,якого веде народна майстриня Обухівщини, обладнаний кабінет хімії. Зусиллями працівників школи та учнів було створено «Кімнату Бойової слави» , «Українську світлицю», музей освіти школи.
З 2008 по 2011 рік стояло питання про відкриття школи І – ІІІ ступенів,що дало б можливість мати більше педагогічне навантаження для вчителів та здобувати повну середню освіту всім дітям,які проживають на території села Підгірці.
У липні 2011 року Підгірцівська ЗОШ І – ІІ ст.. змінила назву на Підгірцівську ЗОШ І – ІІІ ст.. завдяки Обухівській РДА,відділу освіти Обухівської РДА, Підгірцівській сільській раді та на величезне прохання батьків протягом багатьох років.

Автор Клименко О.А.

Форма входу
Пошук

2

Новини
Події Обухівщини
Події нашого села
Шкільне життя
Події в Україні
Методична скарбничка
Наука та освіта
Подорожі
Психологія
Творча скарбничка
Технології
Цікаве
Корисне
Свята
Наш сайт
"Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів


Корисні лінки
Департамент освіти Київської ОДА
Київський обласний ІПОПК
Освітній портал 'Педпреса'
Український центр оцінювання якості освіти України

Відділ освіти Обухівської РДА

Методкабінет відділу освіти

Освіта в Україні і за кордоном

Освітній портал

ЄвроОсвіта

Освіта в Польщі

Овруцька гімназія ім. А.С.Малишка

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти

Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Від.освіти Володарської РДА

Полтавська школа №19

Шульгинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Урок. Сайт учителів почат. класів

Астро-физический портал

Безкоштовний каталог сайтів

Навчальні тести

Цікава математика

Освіта в Україні.Парта

ДНЗ "Зірочка",м.Обухів

ЦТДЮ Київщини

Вірші, пісні Н.Красоткіної

НВК 'СЗОШ-ЗОШ І-ІІІ ст №1 ім.А.С.Малишка'


Айверсайт новостей