Субота, 17.11.2018, 19:05

Головна сторінка Реєстрація Вхід
Приветствую Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [2]
Т.Г.Шевченко [0]
Т.Г.Шевченко [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Рейтинг@Mail.ru
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 2
Показано матеріалів: 1-2

Мої статті | Переглядів: 75 | Додав: друг | Дата: 24.10.2017 | Коментарі (0)

ВСТУП

Шановні присутні! Закінчився навчальний рік і тому ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи  колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді протягом 2014/2015 навчального року.
            На цих загальних зборах ми керуємося Положенням про порядок звітування директора Підгірцівської загальноосвітньої школи перед трудовим колективом, представниками громадськості, щодо своєї діяльності на посаді протягом навчального року, яке було затверджено за загальних зборах у червні 2008 року.
          Як директор школи, у своїй діяльності протягом звітного періоду, я керувалася Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов’язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.
        У 2014 - 2015 навчальному році робота школи була спрямована на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Національної доктрини розвитку освіти, Указів Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти України», «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні», реалізацію державних, регіональних програм у галузі освіти, інших чинних законодавчих та нормативних документів.І. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ШКОЛУ

 

Підгірцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів є комунальною власністю Підгірцівської сільської ради. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти Обухівської РДА, якому делеговані відповідні повноваження. Будівля школи прийнята в експлуатацію  у 2007 році. Земельна ділянка, яка належить школі, має площу 2,86 га.

У 2014-2015 навчальному році нараховується 19 педагогічних працівників (з них-5 сумісники, 1- у декретній відпустці- Татарчук Н.О.). По віку – 5 вчителів до 30 років, 4– від 31 до 40 років, 5 педагогів – від 41 до 50 років, 4 вчителів пенсійного віку (Красовська А.П., Синільник З.П.,Копитіна Л.Л., Губіна Н.А.). В закладі 8 працівників з числа обслуговуючого персоналу. Всього працівників 27. В закладі в цьому році навчалося  129 учнів з 1 по 11 клас. У початковій школі  навчалося 64 учнів; в 5-9 класах – 58 учнів; у 10-11 – 8 учнів.

ІІ.РОБОТА З ПЕДАГОГІЧНИМИ КАДРАМИ

У 2014 - 2015 навчальному році в школі працювало 18 учителів, у тому числі директор, 1 заступник директора з НВР, 1 заступник директора з ВР, 1 педагог-організатор, 96 % від загальної кількості педагогічних працівників мають вищу освіту. Один вчитель має незакінчену вищу освіту (Губіна Н.А.). Протягом року навчальний заклад був забезпечений кадрами. Протягом року не звільнився жодний педагогічний працівник. Педагогічні працівники мають:
а) кваліфікаційні категорії:
спеціаліст вищої категорії – 10 вчителів, що складає 52,6%;

І категорії – 0, що складає 0%;

ІІ категорії – 3 вчителів, що складає 15,8 %;

спеціаліст –5 вчителів, що складає 36,8 %; 

б) педагогічні звання:
«Старший вчитель»
- 7 осіб: Клименко О.А.,Галабурда С.О., Красовська А.П., Левченко Л.М., Черевко Н.М., Солдатенко В.М., Супрун В.Т.

Вчитель-методист-2 осіб: Шевченко А.В., Копитіна Л.Л.
В цьому навчальному році атестувалися 2 вчителів: Перепелиця О.В. - на присвоєння ІІ кваліфікаційної категорії (вчитель музичного мистецтва та педагог-організатор), Опришко О.А. на присвоєння ІІ кваліфікаційної  категорії (вчитель фізичної культури).

Перепелиця О.В. за фахом вчитель музичного мистецтва, етики, естетики, організатор музично-виховних шкільних заходів, має стаж 5 років, закінчила університет імені Б.Д. Грінченка, пройшла курси підвищення кваліфікації при КОІПОПК для вчителів музичного мистецтва, керівників гуртків, педагогів -організаторів з 14.04.2014  по 08.05.2014 року.

Опришко О.А. за фахом вчитель фізичної культури, має стаж 5 років, закінчив Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет  ім. Г. Сковороди, пройшов курси підвищення кваліфікації при КОІПОПК для вчителів фізичної культури та Захисту Вітчизни з 26.01. 2015 року по 20.02.2015 року.

ІІІ.ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОБОВ`ЯЗКОВОЮ ОСВІТОЮ

      В основу діяльності педагогічного колективу  Підгірцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  в 2014-2015 навчальному році були покладені  Конституція України, Закон України  “Про освіту”,  Закону України “Про загальну середню освіту”. Педагогічний колектив керувався Указами Президента України “Про національну доктрину розвитку освіти” № 347/2002 року, “Про заходи щодо поліпшення функціонування та розвитку загальної середньої освіти” № 580/1998 року, “Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти” № 417/1996 року, а також статтею 19 Закону України «Про охорону дитинства», постанови Кабінету міністрів України від 12.04.2000 № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», наказу Держкомстату України від 06.11.2007 № 406 «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 77 - РВК «Звіт про кількість дітей шкільного віку». Згідно нормативних документів було організовано роботу щодо охоплення навчанням дітей та підлітків шкільного віку, дошкільного віку (5 років), які проживають у мікрорайоні школи. Усього таких дітей 138 , з них шкільного віку - 144, дошкільного віку - 50. Усі діти охоплені навчанням.

Структура загальноосвітньої школи  відповідає вимогам чинного законодавства. Діяльність навчального закладу регламентується Статутом, затвердженим Обухівською районною державною адміністрацією від 11.07.2011 р., Правилами внутрішнього трудового розпорядку, двосторонньою колективною угодою між адміністрацією та профспілковим комітетом закладу, укладеною в 2011 році.

        Відповідно до вищеназваних законодавчо-нормативних актів в Україні кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою.

        В навчальному закладі навчається 10 учнів з інших мікрорайонів (с. Тарасівка, с. Великі Дмитровичі, с. Ходосіївка, с. Таценки).

        Протягом року простежувався і певний рух учнів. Так за 2014–2015 навчальний рік  прибуло 28, вибуло 13 учнів. В школі навчалося на початку року 112 дітей, в кінці року -  129 дітей .Причини вибуття - навчання в ліцеях, гімназіях, переїзд батьків на інше місце проживання.

В результаті співпраці з дитячим садком «Ромашка» та батьками, міграцією населення цього року до 1 класу підуть 30 дітей. ...

 

Мої статті | Переглядів: 441 | Додав: друг | Дата: 16.06.2015 | Коментарі (0)

Форма входу
Пошук

2

Новини
Події Обухівщини
Події нашого села
Шкільне життя
Події в Україні
Методична скарбничка
Наука та освіта
Подорожі
Психологія
Творча скарбничка
Технології
Цікаве
Корисне
Свята
Наш сайт
"Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів


Корисні лінки
Департамент освіти Київської ОДА
Київський обласний ІПОПК
Освітній портал 'Педпреса'
Український центр оцінювання якості освіти України

Відділ освіти Обухівської РДА

Методкабінет відділу освіти

Освіта в Україні і за кордоном

Освітній портал

ЄвроОсвіта

Освіта в Польщі

Овруцька гімназія ім. А.С.Малишка

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти

Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Від.освіти Володарської РДА

Полтавська школа №19

Шульгинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Урок. Сайт учителів почат. класів

Астро-физический портал

Безкоштовний каталог сайтів

Навчальні тести

Цікава математика

Освіта в Україні.Парта

ДНЗ "Зірочка",м.Обухів

ЦТДЮ Київщини

Вірші, пісні Н.Красоткіної

НВК 'СЗОШ-ЗОШ І-ІІІ ст №1 ім.А.С.Малишка'


Айверсайт новостей